Nobody can save you now... Strona Główna


 Ogłoszenie 
Informujemy, że forum zostało odnowione. Znaleźć nas można pod nowym adresem:

http://deathly-hallows.forumpolish.com/


Alexis Blackwood
Rosemary Pitts
Sebastian Ward


Śmierć sieje ogromne żniwo, zagrożenie czyha na każdym kroku. Głównym sprawcą przerażających czasów jest Lord Voldemort oraz jego wierna armia Śmierciożerców, która jest gotowa do każdego, nawet najbardziej okrutnego działania w służbie swojemu Panu. Choć opowiedzenie się po stronie Czarnego Pana i wstąpienie do jego szeregów zdaje się być rozsądniejsze tak istnieją jeszcze tacy, którzy potrafią się temu zdecydowanie sprzeciwić. Dla Ministerstwa czasy te nie są najlepsze. Umiera jeden Minister zostaje wybrany inny. Alistair Carrow wybrany w uczciwych wyborach obiecuje naprawić wyrządzone zło swoim mieszkańcom. Tylko czy to na pewno wystarczy? Czy jego obietnice są prawdziwe? Istnieje jednak siła oporu, która nie tylko wszem i wobec opowiada o swoich działaniach, ale sumiennie i przemyślanie wprowadza je w życie. Mowa oczywiście o Zakonie Feniksa, którego twórcą jest sam Albus Dumbledore. Zakon nieustannie rekrutuje nowych działaczy mając świadomość, że w momencie ostatecznej walki ich liczba może okazać się niewystarczająca. Jaka wartość jest dla Ciebie najważniejsza – idealny świat według Twojej wizji czy miłość oraz najbliżsi? Będziesz musiał odpowiedzieć na te pytania szybciej niż przypuszczasz…
⚡ Czerwiec 1981 - w fabule trwa szósty miesiąc nowego roku.{więcej}

⚡ 18.12.2015 - Imperius i zadania dla wszystkich! KLIK!

⚡ 21.04.1981 - Nowy numer Proroka Codziennego!{więcej}
- Spotkanie z wilkołakiem - zapisy
- Pokonaj swój strach! zapisy, rozgrywka

Obecny czas to 2017-07-20, 22:27
Nobody can save you now... Strona Główna » Krok pierwszy
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 Krok pierwszy   Tematy   Posty   Ostatni post 
Dzial techniczny  Nieobecności

Pierwszym, co powinieneś zrobić po zarejestrowaniu się na forum Dark Ages, to dokładne i uważne zapoznanie się z panującym tu regulaminem. Zdajemy sobie sprawę, że lektura formalności nie jest ulubionym zajęciem użytkowników aczkolwiek brak znajomości podstawowych, a zarazem niezbędnych reguł będzie odpowiednio egzekwowany. Kolejnym elementem, który tutaj znajdziesz to ogłoszenia, gdzie Administracja będzie regularnie zamieszczać informacje odnośnie wszelakich nowości i zmian zachodzących na forum dla ogólnej wiadomości.

   
15 114 2016-05-09, 22:45
Ostatni post
Dzial fabularny  Kalendarz

W dziale tym również występuje całe mnóstwo istotnych informacji, tym razem z punktu widzenia bezpośredniej gry, których znajomość jest niezbędna do prawidłowego rozwoju poszczególnych wątków. W pierwszej kolejności, dział pt. Fabuła, czyli realia, na których opierać się będzie całokształt zabawy. Bardzo mocno prosimy o uważne zapoznanie się z nim! Znajdziesz tutaj także kompendium magicznej wiedzy, które w znaczny sposób przybliży Ci wszystko to czym może trudnić się Twoja przyszła postać czy jaki może być jej status społeczny.

   
24 48 2016-03-01, 11:55
Ostatni post
Dzial Mistrza Gry  Pokonaj swój strach!

Dział ten w głównej mierze poświęcony jest systemowi punktowemu. Został on stworzony dla urozmaicenia Wam gry jak i przyjemności pisania. Staramy się jak najwierniej odwzorować świat przedstawiony w książkach Rowling, a także realizm czasów Pierwszej Wojny Czarodziejów. Każda z postaci jest inna, posiadają one różne doświadczenia, umiejętności i cele, a rozwijają się one właśnie poprzez grę fabularną i to właśnie ją chcemy nagradzać! Punkty możesz wymienić na przedmioty, eliksiry i umiejętności znajdujące się w sklepie. Punkty przyznawane są przez Administrację.

   
17 24 2016-03-02, 10:56
Ostatni post

[ Preferencje
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 25217 postów, tematów 1860
Mamy 145 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Peachy
To forum odwiedzono już 160629 razy
Na Forum jest 1 użytkownik :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 0 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0
Najwięcej użytkowników 118 było obecnych 2016-03-25, 16:03

Zakon Feniksa
ŚmierciożercyNeutralni
Konta specjalnePostacie drugoplanowe
NieaktywniUśmierceni
Minister Magii

Przez ostatnie 48 godziny byli na forum: Brak
Osoby odpowiedzialne za Forum
Ostrzeżenia użytkowników

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
Shoutbox indicator
Wiadomość:
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo


Grafikę na forum wykonała Seba pod okiem Daliena. Jej elementy zostały znalezione w internecie. Styl jest dziełem Curly, a kody zostały stworzone przez administrację, przy pomocy niektórych znalezionych w odmętach internetu. Nie kopiuj, zapytaj.