Nobody can save you now... Strona Główna


 Ogłoszenie 
Informujemy, że forum zostało odnowione. Znaleźć nas można pod nowym adresem:

http://deathly-hallows.forumpolish.com/


Alexis Blackwood
Rosemary Pitts
Sebastian Ward


Śmierć sieje ogromne żniwo, zagrożenie czyha na każdym kroku. Głównym sprawcą przerażających czasów jest Lord Voldemort oraz jego wierna armia Śmierciożerców, która jest gotowa do każdego, nawet najbardziej okrutnego działania w służbie swojemu Panu. Choć opowiedzenie się po stronie Czarnego Pana i wstąpienie do jego szeregów zdaje się być rozsądniejsze tak istnieją jeszcze tacy, którzy potrafią się temu zdecydowanie sprzeciwić. Dla Ministerstwa czasy te nie są najlepsze. Umiera jeden Minister zostaje wybrany inny. Alistair Carrow wybrany w uczciwych wyborach obiecuje naprawić wyrządzone zło swoim mieszkańcom. Tylko czy to na pewno wystarczy? Czy jego obietnice są prawdziwe? Istnieje jednak siła oporu, która nie tylko wszem i wobec opowiada o swoich działaniach, ale sumiennie i przemyślanie wprowadza je w życie. Mowa oczywiście o Zakonie Feniksa, którego twórcą jest sam Albus Dumbledore. Zakon nieustannie rekrutuje nowych działaczy mając świadomość, że w momencie ostatecznej walki ich liczba może okazać się niewystarczająca. Jaka wartość jest dla Ciebie najważniejsza – idealny świat według Twojej wizji czy miłość oraz najbliżsi? Będziesz musiał odpowiedzieć na te pytania szybciej niż przypuszczasz…
⚡ Czerwiec 1981 - w fabule trwa szósty miesiąc nowego roku.{więcej}

⚡ 18.12.2015 - Imperius i zadania dla wszystkich! KLIK!

⚡ 21.04.1981 - Nowy numer Proroka Codziennego!{więcej}
- Spotkanie z wilkołakiem - zapisy
- Pokonaj swój strach! zapisy, rozgrywka

Obecny czas to 2017-07-20, 22:31
Nobody can save you now... Strona Główna » Reszta świata
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 Reszta świata   Tematy   Posty   Ostatni post 
Hogsmeade  Miodowe Królestwo

Czarodziejska wioska położona nieopodal Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Jako jedyna w całej Wielkiej Brytanii zamieszkana jest całkowicie przez osoby posiadające magiczne zdolności. Podczas weekendów bardzo często odwiedzana jest przez uczniów Hogwartu. Praktycznie cała powierzchnia wioski jest zabudowana. Na każdym kroku można znaleźć różnorodne sklepy jak chociażby Miodowe Królestwo, puby oraz domy. Najbardziej efektownie i klimatycznie prezentuje się zimową porą, kiedy zewsząd pokrywa ją biały puch.

   
14 599 2016-01-18, 11:41
Ostatni post
Dolina Godryka  Dom na uboczu

Stara, czarodziejska osada. W Dolinie czarodzieje jak i mugole żyją w pełnej zgodzie i harmonii. Jej wiek sięga tysiąca lat, została założona przez Godryka Gryffindora - jednego z czterech legendarnych założycieli Hogwartu. To bardzo urokliwe miejsce i gdyby nie mroczne czasy, w których przyszło żyć obecnym czarodziejom, w głównej mierze kojarzone byłoby z beztroską i sielskością. Na każdym kroku można napotkać tu domy zarówno wielopokoleniowe jak i te zamieszkiwane przez młode rodziny.

   
9 394 2015-09-02, 14:53
Ostatni post
Wiltshire  Opuszczona posiadłość

Wiltshire, to hrabstwo niemetropolitarne w południowej Anglii. Podobnie jak w Dolinie Godryka mieści się tutaj mnóstwo domostw czarodziejów również zmieszanych z posiadłościami należącymi do mugoli. Hrabstwo należy do wyjątkowo miłych dla oka miejsc i jest idealne dla wielbicieli przyrody. Wybierając się na krótki spacer kręte ścieżki być może zaprowadzą Cię na jedno z wzgórz, z którego roztaczać się będzie zapierający dech w piersiach widok na najbliższe okolice. Zdecydowanie większy odsetek mieszkańców to rodziny o dość zamożnym statusie.

   
8 68 2016-02-14, 20:57
Ostatni post
Kwatera Zakonu Feniksa  Zdania dla Zakonu Feniksa

Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce, gdzie spotykają się wszyscy członkowie Zakonu Feniksa i co warto podkreślić, tylko oni zdają sobie sprawę w jakim miejscu znajduje się siedziba (jest ukryta pod Zaklęciem Fideliusa). Do kwatery można dostać się za pomocą teleportacji oraz jednego tajnego podłączonego kominka. Po wykorzystaniu wybranej metody trafisz do miejsca, które jest niczym innym jak sporych rozmiarów domem - zwyczajnym, aczkolwiek bardzo przytulnym..

   
2 2 2015-12-17, 00:53
Ostatni post
Siedziba smierciozerców  Cela #2

Siedziba, która zostało wytypowana na miejsce spotkań Śmierciożerców zarówno podczas okresowych zebrań jak i w nagłych, nieoczekiwanych przypadkach, które wymagają natychmiastowego działania. Warto podkreślić, że tylko słudzy Czarnego Pana zdają sobie sprawę w jakim miejscu ona się znajduje. Do siedziby można dostać się w dwojaki sposób - za pomocą teleportacji (wyłącznie przed drzwi siedziby - w środku nie można się teleportować) oraz jednego tajnego podłączonego kominka, z pomocą którego trafisz do miejsca przywodzącego na myśl sędziwy zamek.

   
4 180 2015-10-27, 21:44
Ostatni post
Reszta swiata  Cliffs of Dover

W dziale tym odnajdziecie przede wszystkim miejsca zarówno z obszaru Wysp Brytyjskich jak i znacznie wykraczające poza państwo głównych wydarzeń, które nie zostały ujęte w pozostałych kategoriach już obecnych na forum. Niejednokrotnie nasi bohaterowie mogą wykazywać chęć odpoczęcia od Londynu, który najwyraźniej stał się epicentrum najbrutalniejszych zajść tak więc mają ku temu idealną okazję. Wśród nas są także postacie, których korzenie sięgają odleglejszych terenów - nic nie stoi na przeszkodzie by złożyć wizytę najbliższym.

   
20 644 2016-03-17, 03:46
Ostatni post

[ Preferencje
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 25217 postów, tematów 1860
Mamy 145 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: Peachy
To forum odwiedzono już 160631 razy
Na Forum jest 1 użytkownik :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 0 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: CCBot/2.0
Najwięcej użytkowników 118 było obecnych 2016-03-25, 16:03

Zakon Feniksa
ŚmierciożercyNeutralni
Konta specjalnePostacie drugoplanowe
NieaktywniUśmierceni
Minister Magii

Przez ostatnie 48 godziny byli na forum: Brak
Osoby odpowiedzialne za Forum
Ostrzeżenia użytkowników

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
Shoutbox indicator
Wiadomość:
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo


Grafikę na forum wykonała Seba pod okiem Daliena. Jej elementy zostały znalezione w internecie. Styl jest dziełem Curly, a kody zostały stworzone przez administrację, przy pomocy niektórych znalezionych w odmętach internetu. Nie kopiuj, zapytaj.